Danpo

Sommerlyst´s Os-Pa Danpo

Junior šampión Slovenska, Junior šampión Poľska, Junior šampión Rakúska, Junior šampión Maďarska, Junior Šampión Českej republiky
Šampión Slovenska, Šampión Maďarska, Šampión Poľska, Šampión Českej republiky, Šampión Rakúska
Klubový šampión Čr

Naše výstavné úspechy

2015

31.10.2015, MV Praha, V1, CAC, R.CACIB, p.Željko Gajic
12.09.2015, KV Ráztočno, V1, CAC, BOB, Res.BIS, p. Vojteková
28.06.2015, MV Brno, V1, CAC, R.CACIB, p.First Rafal
07.06.2015, NV Raciborz, V1, CWC, NDPwR, BOB,p. Aneta Dopierala
06.06.2015, MV Nitra, V1, CAC, CACIB, BOB, GP Slovakia winner 2015,p.Željko Gajic
24.05.2015, NV Mosonmagyarovar, V1, CAC, p. Groschl
02.05.2015, KV Alekšince, V, R.CAC, p. Robak
29.03.2015, MV Salzburg, V1, CACA, CACIB, Beste Rude, BOB, p. Harsanyi
28.02.2015, MV Nitra, V1, CAC, CACIB, BOB, p.Voláriková
27.02.2015, Victory show, V1, CAC, p.Vítková

2014

Tibetský španiel roka 2014

20.07.2014, NV Nowy Targ, V1, CWC, Naj.dorost.pies, BOB, p. Matyáš
15.06.2014, MV Klagenfurt,V1, CACA, CACIB, p. Korosec
14.06.2014, MV Klagenfurt,V1, CACA, CACIB, p. Urek
01.06.2014, MV Nitra, V1, CAC, p. Klein
19.05.2014, MV Wieselburg, V2, Res. CACA, p. Singer
04.05.2014, MV Praha, V1, CAC, Res. CACIB, p. Jílková
03.05.2014, KV Praha, V1, CAC, p. Mudra
23.03.2014, MV Katowice, V1, CWC, Res. CACIB, p. Opara
09.03.2014, MV Graz, V1, CACA, CACIB, p. Ehrenreich
08.03.2014, KV Pobedím, V1, CAC, CC, p. Kučera
23.02.2014, MV Brno, V1, CAC, p. Schill
16.02.2014, MV Budapest, V1, CAC, p. István Csík
15.02.2014, MV Budapest, V1, CAC, p. Sárközy
14.02.2014, MV Budapest, V1, CAC, p. Pálné Bánhidi
13.02.2014, MV Budapest, V1, CAC, CACIB, p. Petik

2013

30.11.2013, MV Nitra, V1, CAJC, BOB, p. Pablaka
3.11.2013, MV Praha, V2, p. Dolejšová (CZ)
2.11.2013, MV Praha, V1, CAJC, BOJ, p. Zdeněk Kliment, (CZ)
20.10.2013, MV Komárom, V1, HPJ, Derby winner, P. Groschl Ferenc (H)
19.10.2013, MV Komárom, V1, HPJ, Cruft qualif., p. Sarkózy Gyula (H)
12.10.2013, Špeciálna výstava Litoměřice, V2, p. Němec (CZ)
06.10.2013, Špeciálna výstava, V2, p. Primoz Peer (SLO)
05.10.2013 Tibet dog Europe, V3, p. José Ziljmans
29.09.2013 Medzinárodná výstava Tulln, V1, Jugendbester, p. Duoma Rob (NL)
28.09.2013 Klubová výstava Tulln, V1, Jugendbester, p.Karnardis (AT)
15.09.2013 NVP Lučenec, V1, CAJC, Nár. víťaz SR mladých, p. Havelka (SK)
14.9.2013 CVP Lučenec, V1, CAJC, BOB, p. Kanás (SK)
08.09.2013 Národná výstava Brno, V1, CAJC, BOJ, p.Ahrens (AT)
18.8.2013 Medzinár. výstava Bratislava, V2, p. Guniš (SK)
04.08.2013 Medzinár. výstava Zakopane, V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy Junior, p. Szczepańska-Korpetta (PL)
28.07.2013 Nár.výstava Świebodzice, V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy Junior, p.Robak (PL)
27.07.2013 Nár.výstava Świebodzice, V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy Junior,p.First
14.07.2013 Medzinárodná výstava Oberwart, V1, Jugendbester, p. Sárkozy Gyula (H)
24.03.2013 Špeciálna klubová výstava, Veľmi nádejný, p. Kanás (SK)

Galéria