Welcome

We would like to welcome you on the website dedicated to the most amazing breed –  Tibetan Spaniel. Enjoy the reading about tibbies and our live with so lovely dogs.

Sorry, this entry is only available in Slovensky. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

steniatka daphne

V chovateľskej stanici Qomo-Ri sa narodili krásne šteniatka tibetského španiela. Na svet prišli traja chlapci a dve nádherné dievčatká. Keď všetko pôjde ako po masle, Vianoce už môžu tráviť šteniatka v nových domovoch. Otcom šteniatok je krásny psík importovaný zo Švédska a ovenčený mnohými výstavnými titulmi: Bergrabben´s ZHAMAN ROCKY (Sagaland´s A-Chevy & Bergrabben´s Orchideea). Mamou je slečna z nášho chovu, rozkošná DAPHNE Donum Tibet (Sommerlyst´s Os-Pa Danpo & An-Na-Tsi Lotosový kvet Tibetu), ktorá žije v chovateľskej stanici Qomo-Ri http://www.qomo-ri.wz.cz . Obaja rodičia prešli genetickým testovaním na PRA3 s výsledkom clear!

Pre bližšie informácie kontaktujte majiteľku chovateľskej stanice prostredníctvom mailu alebo facebooku: qomo-ri@seznam.cz alebo facebook: https://www.facebook.com/petra.schneiderova.50

a vrh qomo-ri